
1 van de mooiste restaurants/cafeβs op het eiland vind je in Sant Joan: The Giri CafΓ©. Van de buitenkant zul je niet zien wat er achter de donkergroene houten deuren schuil gaat maar eenmaal binnen zie je het prachtige restaurant. Voor wooninspiratie is dit ook zeker de moeite waard om te gaan kijken want alle meubels komen uit landen als Bali, Java en Marokko.
Afgelopen juni combineerde ik op zondag een bezoekje aan de hippiemarkt in Sant Joan met wat drinken bij The Giri. Wat extra leuk en fijn is, is dat al het eten er vers wordt geplukt uit de naast gelegen moestuin. Ik bestelde bijvoorbeeld een verse muntthee en de kok plukte de blaadjes uit de tuin. In het restaurant vindt je alleen seizoensgebonden eten. De menu kaart verandert dus per seizoen.
Zoals eerder vermeld is The Giri CafΓ© alleen al een aanrader om het interieur. De eigenaren kopen alles wat de inrichting betreft in Oosterse landen, zoals Marokko en IndonesiΓ«. Al deze spullen bij elkaar zorgt ervoor dat het plaatje helemaal klopt.
Helaas kan ik niet alle fotoβs van het restaurant laten zien, maar het is de moeite waard om meer fotoβs te bekijken.
Ik zou zeker aanraden om een bezoekje te brengen aan Sant Joan. Ga lekker op de zondag, tijdens de hippiemarkt en drink en eet iets bij The Giri! Veel plezier.
Laat een reactie achter